Forza Motorsport Update 9, Dayanıklılık Yarışı ve Ücretsiz Araç Ekliyor

Forza Motorsport’un yapımcısı Turn 10 Studios, yarış simülasyonu için en son içerik güncellemesini duyurdu. Güncelleme 9 olarak adlandırılan yeni sürüm Dayanıklılık Yarışı adı verilen yeni bir yarışa odaklanıyor. Yeni güncellemeyle oyuncular, Dayanıklılık Yarışları sayesinde hem kendilerinin hem de arabalarının sınırlarını zorlayabilecekler.

Update 9 aynı zamanda kısa bir süreliğine yeni ücretsiz bir araç ve ikonik bir yarış pisti olan Sebring’i de beraberinde getiriyor.

Geliştiriciler, Forza Motorsport’ta Dayanıklılık Ayını kutlamak için Porsche 963 kombinasyonunu herkese ücretsiz olarak hediye ediyor. Bu kombinasyon Porsche Penske Motorsport 963 aracını ve özel Porsche Yarış Kıyafeti içeriyor. Araba ve yeni kıyafet, bir hafta boyunca ücretsiz olarak sunuluyor. Oyuncular sunulacak bu paketi Microsoft Store ve Steam sayfası üzerinden talep edebilirler. 1 hafta sonrasında ise bu paket artık Premium bir içerik olacak ve satın alım için 4.99 dolar isteyecek.

Forza Motorsport’un yeni güncellemesi Sebring haritasını da geri getiriyor. Bu harita, ABD’de halen faaliyet gösteren eski yarış pistlerinden biri. Son güncelleme ile 3,74 millik Tam Pist ve 2 millik Kısa Pist varyantında sürüş yapabilirsiniz.

Forza Motorsport’un yeni güncellemesinin tam sürüm notlarına resmi web sayfası üzerinden erişebilirsiniz. Güncelleme Xbox Series X|S, Microsoft Store ve Steam’de 10 Haziran 2024’te PDT saatiyle 10’da kullanıma sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir