Bu Hafta, ONDO Coin ve O 26 Altcoin İçin Dikkat: Piyasaya Giriyor!

Kripto para piyasası, önümüzdeki hafta önemli bir token kilit açılışları dalgasına sahne olacak. 17 Haziran’dan 23 Haziran’a kadar ONDO coin, The Graph, Velo gibi 20’den fazla altcoin’de kilitler açılacak ve bu durum, fiyatlarda dalgalanmalara ve yatırımcı ilgisinde artışa yol açabilir. Bu yazıda, hangi altcoinlerin hangi tarihlerde etkileneceğini, kilit açılışlarının potansiyel etkilerini ve yatırımcıların bu süreçte nelere dikkat etmesi gerektiğini inceleyeceğiz.

ONDO coin ve o 24 altcoin için kilitler açılıyor

Son birkaç hafta sonu fiyat hareketleri açısından oldukça sıkıcı geçti ve BTC‘nin 69.500 dolar civarında olduğu önceki hafta da öyle. Pazartesi, varlığın 70.000 doların biraz üzerine çıkmasıyla daha olumlu bir notla başladı ancak orada hızla durduruldu ve dört bin aşağı çekildi. Hafta sonunu ise 66.000 dolar seviyelerinde kapattı. Bu sırada, yeni haftada beklentiler durulmuyor. Zira altcoin kilit açılışları dikkat çekiyor.

Kripto para piyasası, önümüzdeki hafta yoğun bir token kilit açılışları dalgasına hazırlanıyor. 17 Haziran’dan 23 Haziran’a kadar 20’den fazla altcoin’de önemli miktarda token kilitleri açılacak. Böylece birçok yeni coin, piyasaya girecek. Bu durum, hem fiyatlarda dalgalanmalara hem de yatırımcı ilgisinde artışa yol açabilir. Peki, hangi altcoin ne zaman bu durumdan etkilenecek?

  • 17 Haziran: The Graph (GRT), Velo (VELO), SuperRare (RARE), Oxygen (OXY), ApeCoin (APE)
  • 18 Haziran: Sabai Ecoverse (SABAI), Ondo Finance (ONDO), Manta Network (MANTA)
  • 19 Haziran: Aurora (AURORA), Numbers Protocol (NUM), Pixels (PIXEL), Land Of Conquest (SLG)
  • 20 Haziran: Braintrust (BTRST), DexCheck (DCK), bitsCrunch (BCUT), Iron Fish (IRON)
  • 21 Haziran: XPLA (XPLA), Mintlayer (ML), Avalanche (AVAX), Forgotten Playland (FP)
  • 22 Haziran: Covalent (CQT), Space ID (ID)
  • 23 Haziran: Bonfida (FIDA), Moonwell (WELL), Coin98 (C98), Chainflip (FLIP)

Kilit açılışının etkileri neler?

Kilit açılışları, dolaşımda olan token miktarını artırarak arz ve talep dengesini etkileyebilir. Bu durum, token fiyatlarında düşüşe veya yükselişe neden olabilir. Yatırımcılar, kilit açılışlarının potansiyel etkisini göz önünde bulundurarak yatırım kararlarını vermeleri önemlidir. Yine de, kilit açılışlarının tam tarihleri ve saatleri değişebilir. Kilit açılışlarının token fiyatları üzerindeki etkisi, projenin genel durumuna ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir. Ayrıca Kriptokoin.com olarak her zaman bildirdiğimiz gibi, kripto para piyasası oldukça riskli bir yatırım aracıdır. Yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmak ve risklerinizi göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız ve bir finansal danışmana danışmanız önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir